PROJEKT #beCROactive
Naša škola osvojila prvu nagradu za sport

napisao Izvor Osmodec Urednik

Naša je škola osvojila prvu nagradu u kategoriji Obrazovanje u natječaju BeCROactive 2020. koje organizira Ministarstvo turizma i sporta

predstavljanje projekta i proglašenje pobjednika natječaja #beCROactive

Naša je škola osvojila prvu nagradu u natječaju #BeCROactive Ministarstva turizma i sporta, u kategoriji Obrazovanje. Zaslužila je to zahvaljujući projektu Svi na sport održanom tijekom Europskog tjedna sporta, u kojem je glavnu ulogu imala naša učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Marjana Fržović. Cilj projekta bilo je predstaviti sportove našega grada kako bi se što više djece počelo baviti sportom.

Početkom prošloga tjedna objavljeni su finalisti natječaja, a u petak 11. prosinca održano je online predstavljanje i svečano proglašenje pobjednika koje je vodio poznati voditelj Frano Ridjan. Učiteljica Fržović i ravnatelj Ljaljić prezentirali su projekt, a zatim su proglašeni pobjednici. U kategoriji Lokalnog heroja nagradu je osvojio Igor Nađ, a tvrtka dm pobijedila je u kategoriji Radno mjesto.