Top

Uspjesi

ŠKOLSKI PLESNI VIRTUALNI SHOW: Djevojčice u Poreču na državnoj smotri

Djevojčice iz 5. a razreda poslale su snimku svojega plesa na Školski plesni virtualni show i osvojile 3. mjesto te su 10. i 11. lipnja u Poreču na državnoj smotri

LITERARNI NATJEČAJ „EUROPA U ŠKOLI”: Mirjam Balen osvojila prvo mjesto

Na literarnome natječaju „Europa u školi” Mirjam pričom o ljubavi osvojila je prvo mjesto na državnoj razini svojim inovativnim tekstom „Ljubav je ljubav oduvijek”

63. NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA: Ana Širjan ovogodišnja najbolja učenica fotografkinja

Ana Širjan, učenica naše škole, osvojila je 1. mjesto na natjecanju mladih tehničara na području fotografije

DRŽAVNO NATJECANJE „ČITANJEM DO ZVIJEZDA”: Čitanje njima ne predstavlja problem

Najbolje čitateljice naše škole, Mirjam Balen, Dora Lovreković i Dora Posavec, plasirale su se na državno natjecanje na kojem su osvojile 23. mjesto

DRŽAVNI LIDRANO: Fran i Petra u društvu najboljih

I ove je godine naša škola ima predstavnike na državnoj smotri Lidrano 2021., i to u kategoriji literarnih radova Petru Peškir-Harču i u kategoriji scenskih nastupa Frana Kneževića

ŽUPANIJSKA NATJECANJA: Učenici se natjecali u brojnim područjima

Iako se u uvjetima epidemije teško koncentrirati na učenje, naši su učenici unatoč tome uspjeli ostvariti zapažene uspjehe na županijskim natjecanjima, koji su se ove školske godine uglavnom morali održati u matičnoj školi

LITERARNI USPJESI: Ivona nagrađena, a Paulina pohvaljena u Primoštenu

Članovi literarne družine i ove su godine postigli izvrsne rezultate na literarno-likovnom natječaju „Poj riči materinske”

SIGURNO U PROMETU: Izabrani najbolji školski biciklisti

Na školskome natjecanju Sigurno u prometu učenici su se natjecali u vožnji biciklom

LIDRANO: Gradsko-međuopćinska smotra Lidrano održana online

Modeci u svim kategorijama Lidrana idu na županijsku smotru

USPJEH GLAGOLJAŠA: Martin osvojio medalju na Glagomatici

Na prvom natjecanju u glagoljskoj matematici Martin Brkić osvojio je medalju za 3. mjesto