GRADSKA I MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA U SPORTU
Naši sportaši nižu uspjehe

napisao Izvor Osmodec Urednik

Tijekom prosinca održana su gradska-međuopćinska natjecanja iz nogometa, rukometa, badmintona i stolnog tenisa na kojima su naši učenici osvojili zlatne i srebrne medalje

Zlatne rukometašice naše škole

U petak 7. prosinca održano je u našoj sportskoj dvorani natjecanje iz nogometa. Naša je ekipa dječaka osvojila drugo mjesto izgubivši u finalu od ekipe iz OŠ Sokolovac.

Ekipa nogometaša s trenericom Marjanom Fržović

Na gradskom-međuopćinskom natjecanju u rukometu, održanom 11. prosinca u sportskoj dvorani naše škole, naša je ekipa djevojčica osvojila 1. mjesto, a dječaci 2. mjesto.

Rukometaši s ravnateljem Draženom Bokanom i trenericom Fržović

Sljedećeg dana, 12. prosinca, u Gornjoj je Rijeci održano gradsko-međuopćinsko natjecanje iz badmintona. Ekipa dječaka naše škole osvojila je 2. mjesto.

Badmintonaši s trenericom Fržović

U ponedjeljak 17. prosinca u Gornjoj Rijeci održano je međuopćinsko-gradsko natjecanje iz stolnog tenisa. Ekipa naše škole u sastavu Gabrijel Bosek, Ivan Devčić, Ivan Matejaš i Mario Stjepan Matoić osvojila je 1. mjesto. Mentorica im je profesorica Marjana Fržović.

Stolnoteniska ekipa osvojila je 1. mjesto

Tu su još i uspjesi naših atletičara (2. mjesto) i košarkaša (1. mjesto) te uspjesi u krosu (1. mjesto).

Tekst: Lea Štragelj, 8. r.
Fotografije: Marjana Fržović, prof.