Top
Školska godina 2021./2022.Uspjesi

DRŽAVNO NATJECANJE U PLESU
Naše plesačice četvrte

Emma Antolić, Ema Horvat, Lana Crnčić i  Dora Devčić osvojile su četvrto mjesto na državnom natjecanju iz plesa u Poreču

Emma, Ema, Lana i Dora s profesoricom Marjanom Fržović

Učenice naše škole sudjelovale su na državnom natjecanju iz plesa, koje se održalo 5. i 6. ožujka u Poreču.  Sudjelovale su Emma Antolić (8. b), Ema Horvat (7. d), Lana Crnčić (8. e) i  Dora Devčić (6. a) pod vodstvom profesorice Marijane Fržović. Natjecale su se u kategoriji urbanoga plesa, u kojoj je bila i najjača konkurencija. Od 13 ekipa zauzele su izvrsno četvrto mjesto.

Na državnom prvenstvu školskih sportskih društva Republike Hrvatske učenici se natječu u trima plesnim stilovima: umjetnički, dvoranski i urbani ples. Organizator natjecanja je Hrvatski školski sportski savez, suorganizator Hrvatski sportski plesni savez, a pokrovitelj Ministarstvo turizma i sporta.

Tekst: Lana Gršić, 8. b
Fotografija: Marjana Fržović, prof.