DRŽAVNO PRVENSTVO U KARATEU
Našu školu predstavljala četiri natjecatelja

napisao Izvor Osmodec Urednik

Na državnom prvenstvu iz karatea našu su školu predstavljali Petar Filipović, Borna Bolfek, Luka Pajnić i Filip Komarica. Petar i Filip osvojili su treća mjesta, a škola je ukupno zauzela 19. mjesto

U subotu, 24. veljače u Samoboru je održano 1. Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu za školsku godinu 2017./2018. u konkurenciji dječaka i djevojčica. Našu školu predstavljali su dječaci Petar Filipović, 4. d, Borna Bolfek, 6. d, Luka Pajnić, 5. b i Filip Komarica, 3. a. Njihovi voditelji bili su učiteljica Marjana Fržović i trener Mario Ban.

S obzirom na samo četiri natjecatelja od mogućih devet, koliko je imala većina bolje plasiranih škola, naši su učenici zauzeli 19. mjesto od 25 prijavljenih osnovnih škola. Bodove su osvojili Petar Filipović i Filip Komarica zauzevši treća mjesta u svojim kategorijama.

Tekst i fotografije: Ivana Dokuš Komarica, prof.