ZAVRŠETAK ŠKOLOVANJA: Dodjela nagrada i svjedodžaba osmašima

Učenicima osmoga razreda dodijeljene su 26. lipnja svjedodžbe i nagrade za uspjehe tijekom školovanja

PRIJEM KOD GRADONAČELNIKA: Grad nagradio najbolje učenike

I ove je godine gradonačelnik održao prijem za najbolje učenike križevačkih škola, među kojima su se našli i brojni učenici naše škole

NATJEČAJ DUSZ-a: Ema Vrhovec likovnim radom osvojila prvo mjesto

Učenica 3. b razreda naše škole Ema Vrhovec s likovnim radom Oluja u gradu osvojila je prvo mjesto u kategoriji likovnih radova učenika i učenica od I. do IV. razreda osnovne škole. Mentorica joj je učiteljica Suzana Balić

EKO-FOTKA 2019.: Naša škola najuspješnija škola na foto-natječaju

Na Natječaju Eko-fotka 2019. naša je škola proglašena najuspješnijom školom te školom s najviše sudionika. Velik je uspjeh postigla i Vanessa Pukec koja je pohvaljena za fotografiju „Šumski požar”

NATJEČAJ „KNJIGA NIJE HRANA, ALI JE POSLASTICA”: Sofija i Lea nagrađene i pohvaljene za svoje priče

Sofija Krnjak dobitnica je druge nagrade za kratku priču „Predivan dan”, a Lena Schneider pohvaljena je za priču „Neobična igračka” na natječaju „Knjiga nije hrana, ali je poslastica”. Mentorice su im učiteljice Martina Iveković i Ivka Kajganić

MEĐUNARODNI LIKOVNI NATJEČAJ: Dorotejin rad osvojio drugu nagradu

Likovni rad Doroteje Letoje koji je napravila pod mentorstvom učiteljice Senke Pleše osvojio je drugu nagradu na međunarodnome likovnom natječaju koji organiziraju umjetnici Ante i Ankica Krajačić

FESTIVAL DJEČJEGA GLAZBENOG STVARALAŠTVA: Can can osvojio prvo mjesto

Grupa ljubitelja glazbe pod vodstvom profesorice Sandre Poštić osvojila je prvo mjesto na Festivalu dječjega glazbenog stvaralaštva u Muzeju suvremene umjetnosti u Zagrebu

POLUDRŽAVNA I DRŽAVNA SPORTSKA NATJECANJA: Rukometašice druge, košarkaši i streljaši treći

Na poludržavnim prvenstvima u rukometu i košarci te otvorenom državnom prvenstvu u streljaštvu naše su učenice i učenici pod vodstvom profesorice Marjane Fržović zauzeli visoka mjesta

DRŽAVNO NATJECANJE ZBOROVA: Naši zboraši okitili se zlatom

Pjevački zbor pod ravnanjem učitelja Ozrena Bogdanovića osvojio je zlatnu plaketu na državnom natjecanju u Varaždinu

DRŽAVNO NATJECANJE: Matej na državnom iz fizike

U Poreču je od 10. do 13. travnja održano državno natjecanje iz fizike na kojemu je sudjelovao Matej Miklin, 8. b pod vodstvom profesora Lea Kranjeca. Matej je zauzeo 26. mjesto