Top
Školska godina 2014./2015.Uspjesi

NATJECANJA 2014./2015. – ažurirano

Pljesak za natjecatelje

Naši su učenici bili uspješni na brojnim natjecanjima. Čestitke njima i njihovim mentorima! Neka natjecanja još traju pa će se tekst dopunjavati.

Golden winner and gray prizetakers on podium. Front view

Natjecanja Agencije za odgoj i obrazovanje

Agencija za odgoj i obrazovanje organizira natjecanja od školske do državne razine. Naši su učenici sudjelovali na smotri LiDraNo te natjecanjima iz hrvatskoga, engleskoga i njemačkoga jezika, matematike, fizike, geografije, povijesti i vjeronauka. Zahvaljujem svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u natjecanjima i čestitam učenicima i njihovim mentorima koji su se plasirali na županijska i državna natjecanja.

MATEMATIKA
Martin Pleše, 8. a i učiteljica Gorana Lovreković – 1. mjesto
Mateo Kovačić, 7. d  i učitelj Goran Ljaljić
Lovro Bošnjak, 7. c i učiteljica Gordana Podravec
Marta Hajduković, 7. d i učitelj Goran Ljaljić
Domagoj Tomičević, 8. c i učitelj Velimir Iveković
Ana Kušec, 8. a i učiteljica Gorana Lovreković
Marin Meštrović, 8. d i učiteljica Gordana Podravec

LIDRANO
Školski list: Urednica Dora Rebić, 8. a i učiteljica Ana Andrić – sudjelovanje na državnoj smotri
Novinarski izraz: Dora Rebić, 8. a i učiteljica Ana Andrić – prijedlog za državnu smotru
Literarni izraz: Laura Vrabec, 8. b i učiteljica Danijela Zagorec
Dramski pojedinačni scenski nastup: Hrvoje Jembrek, 5. c i učiteljica Danijela Zagorec;
                                                        Andreja Bratić, 7. a i učiteljica Danijela Zagorec
Dramski skupni scenski nastup: Marta Katavić, Magdalena Lauš, Laura Vrabec, 8. b i učiteljica Danijela Zagorec

FIZIKA
Domagoj Tomičević, 8. c i učiteljica Ivanka Lukša – 3. mjesto

HRVATSKI JEZIK
Marta  Hajduković, 7. d i učiteljica Martina Tumpa – 1. mjesto
Dora Rebić, 8. a i učiteljica Danijela Zagorec – 2. mjesto
Anamarija Jakopović, 8. a  i učiteljica Danijela Zagorec – 2. mjesto
Luka Meštrović, 8. d i učiteljica Ankica Špoljarić
Ivana Harča, 8. e i učiteljica Martina Tumpa

ENGLESKI JEZIK
Martin Pleše, 8. a i učitelj Josip Žulj

NJEMAČKI JEZIK
Mihaela Slunjski, 8. e i učitelj Ivan Vukalović – 1. mjesto
Patrick Lisjak Hoffman, 8. e i učitelj Ivan Vukalović – 2. mjesto
Luka Srbljinović, 8. a i učitelj Krunoslav Puškar – 3. mjesto
Lucija Mušlek, 8. b i učitelj Krunoslav Puškar – 3. mjesto
Eric Wolf, 8. e i učitelj Ivan Vukalović – 4. mjesto

BIOLOGIJA
Laura Vrabec, 8. b i učiteljica Petra Kačarovski – 2. mjesto
Ema Golubić, 7. a i učiteljica Petra Kačarovski – 4. mjesto
Marta Katavić, 8. b i učiteljica Petra Kačarovski

KEMIJA
Martin Pleše, 8. a  i učiteljica Marija Biljan – 2. mjesto
Domagoj Tomičević, 8. c i učiteljica Marija Biljan – 3. mjesto
Lovro Bošnjak, 7. c i učiteljica Marija Biljan
Marta Hajduković, 7. d i učiteljica Marija Biljan
Ana Kušec, 8. a i učiteljica Marija Biljan
Magdalena Drljačić, 8. b i učiteljica Marija Biljan

POVIJEST
Lovro Bošnjak, 7. c i učiteljica Vedrana Rađa

LIK
Vinko Kamenarić, 5. b i učiteljica Senka Ratković – 2. mjesto; prijedlog za državnu smotru
Gabrijela Viher, 8. e i učiteljica Senka Ratković
Martin Viher, 6. d i učiteljica Senka Ratković
Elena Miklečić, 6. b i učiteljica Senka Ratković
Dora Sokač, 6. b i učiteljica Senka Ratković
Marta Katavić, 8. b i učiteljica Senka Ratković
Leoni MIklečić, 8. b i učiteljica Senka Ratković

SIGURNO U PROMETU
Benjamin Balen, 5. b i učitelj Marijan Ivanović – 4. mjesto
Lovro Samošćanec, 5. e i učitelj Marijan Ivanović
Marcela Gudić, 5. d i učitelj Marijan Ivanović
Anica Jaki, 5. d i učitelj Marijan Ivanović

KROS
Magdalena Drljačić, 8. b i učiteljica Darinka Šimunčić
Veronika Drljačić, 7. b i učiteljica Darinka Šimunčić
Sara Jelušić, 6. b i učiteljica Darinka Šimunčić
Lucija Zimonji, 7. b i učiteljica Darinka Šimunčić
Državno natjecanje školskih športskih društava Republike Hrvatske – osvojeno 1. mjesto ekipno

ODBOJKA
Poluzavršno državno natjecanje iz odbojke za djevojčice, učiteljica Darinka Šimunčić

odbojka

ATLETIKA
5. i 6. razred – poluzavršno

Ostala natjecanja

Na natjecanju „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata” koje organizira Udruga dragovoljaca i veterana domovinskog rata Republike Hrvatske učenici naše škole pod voditeljstvom učiteljice Vedrane Rađe osvojili su na županijskom natjecanju 5. prosinca 2014. prvo mjesto ekipno, dok je pojedinačno Ivan Kozumplik osvojio prvo, a Mihaela Slunjski drugo mjesto. Na natjecanju je sudjelovala i Leonarda Ljutić. Čestitam učenicima i njihovoj voditeljici.

domovinski 2

Natjecanje “Promicanje vrijednosti Domovinskoga rata”

Čestitam učenicima 8. e i voditeljici Sandri Poštić na osvojenoj nagradi za najoriginalniju izvedbu na 1. Festivalu dječjeg glazbenog stvaralaštva održanog u Dugom Selu  7. veljače. Zahvaljujem i učenici Marti Majhen, 8. a koja je na sastanku literarne družine (voditeljica Danijela Zagorec) napisala tekst nagrađene skladbe, učiteljicama Senki Ratković i Martini Tumpa te roditeljima učenika na pomoći u nastupu.

vatra

1. Festival dječjeg glazbenog stvaralaštva

Tekst: Dražen Bokan, ravnatelj

Komentari