Top
Uspjesi

SPORTSKI USPJESI

Odlični u krosu, odbojci, košarci, rukometu i atletici

Naši su sportaši pod mentorstvom učiteljica Darinke Šimunčić i Marjane Fržović te pripravnice Anje Šimunčić ostvarili odlične rezultate u krosu, odbojci, košarci, rukometu i atletici

Košarkaši 5. i 6. razreda s ravnateljem Bokanom, učiteljicom Darinkom Šimunčić i pripravnicom Anjom Šimunčić.

Kros

Učenici 7. i 8. razreda pod vodstvom učiteljice Darinke Šimunčić osvojili su 1. mjesto na županijskom natjecanju u krosu, čime su izborili sudjelovanje na državnom natjecanju u Poreču 18. i 19. travnja, gdje su osvojili 12. mjesto. Sastav ekipe: Florijan Šašek, 8. a, Luka Sokač, 8. e, Matej Pavić, 7. d, Andrej Pavić, 7. d, Vedran Pavlic, 8. b i Martin Stručić, 8. a.

Učenik Florijan Šašek osvojio je na državnome natjecanju pojedinačno 3. mjesto u krosu.

Trkači 7. i 8. razreda s učiteljicom Darinkom Šimunčić.

Također, učenici 5. i 6. razred pod vodstvom učiteljice Darinke Šimunčić osvojili su 1. mjesto na županijskom natjecanju u krosu te 13. mjesto na državnom natjecanju. Sastav ekipe: Jakov Tomac, 6. c, Gabriel Bosek, 6. b, Leon Pukec, 6. d, Mario Stjepan Matoić, 6. e i Roberto Gregurić, 6. d.

Trkači 5. i 6. razreda s pripravnicom Anjom Šimunčić.

Učenice pod vodstvom učiteljice Marjane Fržović na državnom prvenstvu u krosu su osvojile 5. mjesto. Sastav ekipe: Marcela Gudić, 8. e, Lucija Kovačić, 8. d, Anamarija Gudić, 5. c i Ivana Masnec, 7. d.

Trkačice s učiteljicom Marjanom Fržović.

Naši su trkači sudjelovali i na Krosu Sportskih novosti na zagrebačkom Bundeku 22. travnja gdje su osvojili 2. mjesto. Novost je da su ove godine prvi put trčali i učenici 3. i 4. razreda osnovnih škola.

Atletika

U Splitu se 15. svibnja održalo državno prvenstvo u atletici na kojemu su sudjelovale naše učenice Veronika Konfic, Lucija Kovačić, Marcela Gudić, Anamaria Gudić, Ivana Masnec, Daria Radanović, Katja Ščetar, Lorena Kadoić i Anica Jaki pod vodstvom učiteljice Marjane Fržović te su osvojile 4. mjesto. U ekipi su bile i Maja Filković, Ema Stručić i Tea Tomičević, ali zbog bolesti nisu išle na natjecanje.

Atletičarke s učiteljicom Marjanom Fržović.

Odbojka

Učenici 7. i 8. razreda osvojili su 1. mjesto na županijskom natjecanju te 3. mjesto na poludržavnom. Sastav ekipe: Benjamin Balen, 8. b, Luka Sokač, 8. e, Florijan Šašek, 8. a, Matija Fištrović, 8. a, Karlo Hadrović, 8. a, Tomislav Stručić, 8. a, Antonio Jež, 8. b, Antonio Dragašević, 8. b, Vedran Pavlic, 8. b, Dorian Crnčić, 8. b, Josip Rabadžija, 8. a i Luka Radiček, 8. b.

Odbojkaši 7. i 8. razreda.

Učenici 5. i 6. razreda osvojili su 1. mjesto na županijskom natjecanju te 6. mjesto na poludržavnom natjecanju. Sastav ekipe: Matija Crnčić, 6. c, Matija Konjačić, 6. c, Ivan Kelemen, 6. c, Michael Hudoletnjak, 6. a, Marin Lauš, 6. e, Jan Ileković, 6. d, Ivan Perus, 6. d, Stjepan Bukovčan, 6. d, Emanuel Sokač, 6. d i Igor Horvat, 6. e.

Odbojkaši 5. i 6. razreda.

Košarka

Učenici 5. i 6. razreda osvojili su 1. mjesto na županijskom natjecanju i 2. mjesto na poludržavnom natjecanju. Sastav ekipe: Borna Katanović, 4. c, Jakov Car, 4. c, Karlo Gršić, 5. a, Fabijan Šašek, 6. a, Emanuel Sokač, 6. e, Petar Marenčić, 6. b, Marin Lauš, 6. e, Benjamin Ščetar, 6. e, Luka Fržović, 5. c, Ivan Sušanj, 5. c, Leon Crnčić, 6. d i Mario Stjepan Matoić, 6. e.

Rukomet

Učenice 5. i 6. razreda sudjelovale su na poluzavšnom državnom prvenstvu u rukometu 25. svibnja u Garešnici i zauzele 3. mjesto. Sastav ekipe: Vanessa Pukec, 5. r., LanaGrdić, 5. r., Lana Hrg, 5. r., Hana Horvat, 6. r., Paula Šoštarić, 4. r., Lea Lovreković, 6. r., Lucija Filipović, 6. r., Dora Doskočil, 5. r., Lena Ivanček, 4. r., Hana Fržović, 3. r., Dora Lovreković, 4. r. i Ema Horvat, 3. r.

Rukometašice s učiteljicom Marjanom Fržović.

Tekst: Dunja Rebić, 4. r.
Fotografije: Darinka Šimunčić, prof. i Marjana Fržović, prof.

Komentari