Top
Uspjesi

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Županijsko iz tehničkog u našoj školi

Više od 60 učenika osnovnih škola diljem Koprivničko-križevačke županije okupilo se u petak, 2. ožujka u našoj školi na 60. županijskom natjecanju iz tehničke kulture

Natjecatelje je došao podržati križevački dogradonačenik Danijel Šaško.

U petak, 2. ožujka u našoj je školi održano županijsko natjecanje iz tehničke kulture. Natjecalo se 64 natjecatelja u jedanaest kategorija: maketarstvo i modelarstvo, graditeljstvo, strojarske konstrukcije, obrada materijala, elektrotehnika, elektronika, automatika, modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, robotika, robotsko spašavanje žrtve i fotografija.

Od učenika naše škole uspješni su bili Mika Krmpotić (8. r.) koji je osvojio drugo mjesto u kategoriji Fotografije, dok su u kategoriji Automatke sva tri prva mjesta osvojili učenici naše škole: Luka Pleše (7. r.) prvo mjesto, Domagoj Ščetar (5. r.) drugo mjesto i Gabriel Žagar (6. r.) treće mjesto.

REZULTATI

Maketarstvo i modelarstvo

  1. mjesto Ana Čondić, 5. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentorica: Sandra Vurnek)
  2. mjesto Karol Živko, 5. razred OŠ Ferdinandovac (mentor: Mate Alvir)
  3. mjesto Petar Šarec, 5. razred OŠ „Đuro Ester” Koprivnica (mentorica: Tijana Martić)

Graditeljstvo

  1. mjesto Iva Vuković, 6. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentorica: Sandra Vurnek)
  2. mjesto Marta Hasan, 6. razred OŠ Prof. Franje Viktora Šignjara Virje (mentorica: Marijo Oštrkapa)
  3. mjesto Renata Lodeta, 6. razred OŠ Molve (mentor: Darko Pintar)

Strojarske konstrukcije

  1. mjesto Marko Rep, 7. razred OŠ Kloštar Podravski (mentor: Mate Alvir)
  2. mjesto Patrik Benčak, 7. razred OŠ Sveti Petar Orehovec (mentor: Goran Bejuk)
  3. mjesto Sebastijan Jambrec, 7. razred OŠ Sidonije Rubido Erdödy, Gornja Rijeka (mentor: Draženko Turek)

Obrada materijala

  1. mjesto Dorotea Bermanec, 7. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentorica: Sandra Vurnek)
  2. mjesto Lukas Puž, 7. razred OŠ „Đuro Ester” Koprivnica (mentor: Tijana Martić)
  3. mjesto Leon Šipek, 7. razred OŠ Kloštar Podravski (mentor: Mate Alvir)

Elektrotehnika

  1. mjesto Karlo Piškorić, 8. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentorica: Sandra Vurnek)
  2. mjesto Luka Kovač, 8. razred OŠ „Đuro Ester” Koprivnica (mentor: Tijana Martić)
  3. mjesto Marko Puškar, 8. razred OŠ Sveti Petar Orehovec (mentor: Goran Bejuk)

Elektronika

  1. mjesto Martin Mikov, 8. razred OŠ „Braća Radić” Koprivnica (mentor: Draženko Turek)
  2. mjesto Dorijan Ivančan, 8. razred OŠ Molve (mentor: Darko Pintar)
  3. mjesto Tim Pavić, 7. razred OŠ Sidonije Rubido Erdödy, Gornja Rijeka (mentor: Miroslav Tropšek)

Robotika

  1. mjesto Marko Kovač, 5. razred OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica (mentor: Boris Tonc)
  2. mjesto Andrija Hrženjak, 6. razred OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac (mentor: Milan Kos)
  3. mjesto Karlo Nestor Šimanović, 8. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentor: Tomica Turković)

Fotografija

  1. mjesto Ana-Marija Barkić, 8. razred OŠ Kloštar Podravski (mentor: Mate Alvir)
  2. mjesto Mika Krmpotić, 8. razred OŠ Ljudevita Modeca Križevci, Klub fototehnike ZTK Križevci (mentor: Ante Starčević)
  3. mjesto Mia Sever, 8. razred OŠ „Đuro Ester” Koprivnica (mentoria: Tijana Martić)

Robotsko spašavanje žrtve

  1. mjesto Maksimilijan Perković, 6. razred OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica (mentorica: Suzana Hergotić)
  2. mjesto Filip Brunović, 6. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci (mentor: Tomica Turković)
  3. mjesto Antun Marić, 6. razred OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac (mentor: Milan Kos)

Automatika

  1. mjesto Luka Pleše, 7. razred OŠ Ljudevita Modeca Križevci, Klub automatike i robotike „Senzor” ZTK Križevci (mentor: Ante Starčević)
  2. mjesto Domagoj Ščetar, 5. razred OŠ Ljudevita Modeca Križevci, Klub automatike i robotike „Senzor” ZTK Križevci (mentor: Ante Starčević)
  3. mjesto Gabriel Žagar, 6. razred OŠ Ljudevita Modeca Križevci, Klub automatike i robotike „Senzor” ZTK Križevci (mentor: Ante Starčević)

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

  1. mjesto Borna Kovačić, 8. razred OŠ „Đuro Ester” Koprivnica (mentoria: Tijana Martić)
  2. mjesto Nicol Eršeg, 7. razred OŠ „Fran Koncelak” Drnje (mentor: Vedran Janković)
  3. mjesto Karlo Jelak, 5. razred OŠ „Vladimir Nazor” Križevci, Modelarski klub ZTK Križevci (mentor: Ante Starčević)

 

Tekst: Emina Mikulec, 8. r.
Fotografije: MVR

Komentari